css templates

Biżuteria myśliwska

Grandle, kulawki...

Oferujemy Państwu niepowtarzalne wyroby biżuterii myśliwskiej oraz szereg akcesoriów związanych z kulturą łowiecką. Nasze produkty opierają się na tradycjach jubilerskiej szkoły Königsbergu (Królewca), co sprawia, że wyroby, które oferujemy są niespotykane.Wyroby jubilerskie wykonujemy zarówno ze złota, jak i ze srebra, w zależności od życzeń naszych Klientów. Elementy łowieckie, które oprawiamy w naszych produktach, takie jak: grandle, poroża, kły, pióra, itd. pochodzą z naszych zasobów. Jednakże nasi Klienci mogą udostępniać nam również swoje trofea. Wyroby wykonujemy według własnych pomysłów, jak rónież według pomysłów i projektów naszych Klientów. Każdy produkt wychodzący z naszej pracowni wykonywany jest ręcznie, a nie z odlewów jak większość oferowanych na rynku, co nadaje naszym pracom niepowtarzalności.

Nasza pracownia wykonuje również ordery medale oraz okolicznościowe znaczki dla Kół Łowieckich. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, tworząc niepowtarzalny projekt. Klienci mają możliwość realizacji własnych pomysłów, co przekłada się na ich pełne zadowolenie z efektu końcowego.

Chcąc zadowolić w pełni naszych Klientów na ich prośbę poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie, zdobionych ręcznie noży. Każdy nóż powstały w naszej pracowni jest wykonywany w całości (za wyjątkiem ostrza) ręcznie, od rękojeści po pochwę, a nawiązujące do tematyki łowiectwa elementy zdobiące budują niepowtarzalną całość.